Hakkımızda

Güncel Dijital Teknoloji Ürünleri 20 yıldır sizlere üstün hizmetleri, gelişen teknoloji ile paralel olarak artan hizmet beklentisini karşılayarak ve her geçen gün gelişmeye devam ederek hizmetlerini sunmaktadır. Sektöre 20 yıl önce, 2000 yılında ilk perakende mağaza açılışı ile başlayıp 2003 yılında ikinci perakende mağazasının açılışı ile devam ederek, 2004 yılında da toptan satışa başlayan şirketimiz 2008 yılından bu yana “Güncel Dijital Teknoloji Ürünleri” adı altında çalışmalarına devam etmektedir. Çin, Hong Kong, Dubai Almanya ve Singapur gibi ülkelerden ithal edilen cep telefonu ve tablet pc grubunda zincir mağazalar, e ticaret, Avm ve çeyiz mağazaları ve bayi ağına tedarik hizmeti sağlamaktadır.

Güncel Dijital 2008 yılında ilk kez kendi markasını yaratarak TIGRA adı ile cep telefonu ithal etmeye başlamış ve devam eden süreçle birlikte 2010 yılı ortasında Apple, Samsung, Huawei, HTC, LG markalarını ithal etmeye başlayarak, kendi teknik servisini kurmuştur.

Sattığı ve garantisini vermiş olduğu tüm ürünlerin satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini kendi teknik servis hizmeti ile sağlamaktadır.

2016 yılında pazar araştırması yaparak, Xiaomi markasının Dünya trendini öngörüp, Xiaomi ürünlerini ithal etmeye karar vermiştir. Türkiye'deki ilk Xiaomi Mi 5 ve 5S modeliyle başlayan iş ortaklığı bugün halen marka ile devam etmektedir.

2019 yılının ilk çeyreğinden itibaren Xiaomi Türkiye çatısı altında, Eko Sistem ürünlerinin distribütör garantili, cep telefonlarının ise Xiaomi Türkiye Garantili olarak ithalat ve dağıtımını yapmaktadır.

Güncel Dijital Teknoloji Ürünleri olarak, ülke çapında yaklaşık 2.500 adet bayi portföyüne toptan gsm ve ekosistem ürünlerinin tedariğini sağlamaktadır.
Güncel Dijital ilk Mi Store mağazasını 1 Haziran 2020 tarihinde “Mall Of İstanbul Avm” içerisinde müşterilerimizin hizmetine sunmuş ve aynı zamanda 2021 iş planları içerisinde Türkiye’ye 4 adet daha Mi Store Mağaza kazandırmak hedefindedir.

2021 iş planları arasında Güncel Dijital olarak kendi internet sitesi üzerinden (www.gunceldijital.com.tr) ürün satışına da başlamış olup müşterilerine hizmet sağladığı tüm e-ticaret platformlarının yanı sıra kendi platformundan da hizmet vermeye başlamıştır.

Ayrıca yatırımcılar ile birlikte toplamda 3 adet Xiaomi Mi Full Branding (Mi Shop) açılmasına destek olmuş ve sayıların arttırılması adına destek olmaya devam etmektedir.

2021 yılında en az 20 adet daha Mi Full Branding (Mi Shop) açılmasını hedeflemekle birlikte ülkenin uygun yerlerinden yatırımcılarına bu hizmeti vermeyi planlamaktadır.

Her biri alanında uzman ekibi ile müşterilerine ve iş ortaklarına gereken tüm hizmeti vermek için her geçen gün kendini geliştirmeye ve büyümeye devam etmeyi kendine ilke olarak belirlemiştir.

flatofis.jpg (314 KB)

About Us

Güncel Dijital Teknoloji Ürünleri provides high quality services by continuously improving itself to meet changing customer expectations together with technological advancement for 20 years.

Our company started its business by opening its first retail store in 2000, thereafter the second store in 2003 was opened. In 2004 we started wholesale business and the company has been working under the name of Güncel Dijital Teknoloji Ürünleri since 2008. During this period, we have been providing mobile phones and tablet PCs to the chain markets, online platforms, shopping centers, other stores and also to the dealers by importing mobile phones and tablet PCs, from China, Hong Kong, Dubai, Germany and Singapore.

Güncel Dijital created its own brand in 2008 and started to import TIGRA named mobile phones. In the middle of 2010 Apple, Samsung, Huawei, HTC, LG phones were started to be imported. At the same time, its own technical service was set up and it has been providing after sales service.

In 2016, we decided to collaborate with Xiaomi and for the first time we imported Xiaomi Mi 5 and 5S phones. In the first quarter of 2019 we started to supply and distribute ecosystem products with distributor guarantee and mobile phones with Xiaomi Turkey guarantee.

We, as Guncel Dijital Teknoloji Ürünleri, provide GSM and ecosystem products to about 2.500 dealers throughout Turkey. We already started retail sales on our own website (www.gunceldijital.com.tr) as well as we do in the other online sale platforms. We opened our first Mi Store on 1 June 2020 at “Mall of Istanbul” and we are planning to add 4 more Mi Stores in 2021. Besides we supported enterprises to open 3 Xiaomi Mi Full Branding (Mi Shops) and we still continue to support. In this case, we are planning to support 20 more Xiaomi Mi Full Branding (Mi Shops) in 2021. We always give our support with our expert and hardworking team to our customers and partners to do our best.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.